СТЪПКА 2: АКТИВНА ГРИЖА
30.17
30ML
Доставкаот 28.08.2026 до 30.08.2026
СТЪПКА 2: АКТИВНА ГРИЖА

Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген

Лека формула за свежо, гладко усещане и дълготрайна хидратация

Лек флуид-гел с хиалуронова киселина, хидролизиран колаген, алое вера и масло от маточина. Подходящ за ежедневна употреба и като база за грим.

Подходящ заВсички типове кожа
ПредназначениеДневна грижа, Хидратация
Тип продуктКозметика за лице
Ключови съставкиХиалуронова киселина, Хидролизиран колаген, Алое вера, Масло от маточина
Размер30ML
30.17
1
Доставкаот 28.08.2026 до 30.08.2026
Този продукт може да се комбинира свободно

Преглед

Описание

Интензивно хидратиращ флуид-гел с лека, бързопопиваща текстура. Комбинацията от хиалуронова киселина, хидролизиран колаген, алое вера и масло от маточина подпомага усещането за по-мека и гладка кожа и придава свеж вид без тежест. Подходящ за ежедневна употреба и като база преди грим.

Ключови ползи:

  • Хиалурон за усещане за "плътна" хидратация
  • Колаген за по-еластичен вид
  • Алое + пантенол за комфорт
  • Лека текстура за свеж вид

Употреба: Нанесете върху чисто лице и шия преди крем.

Доказани резултати

  • Хиалурон за усещане за "плътна" хидратация
  • Колаген за по-еластичен вид
  • Алое + пантенол за комфорт
  • Лека текстура за свеж вид

Характеристики

дерматологично тестван
без парабени
cruelty-free

Свързани продукти

Открийте други продукти, които може да ви интересуват

Отзиви

Разпределение

5 зв.
0
4 зв.
0
3 зв.
0
2 зв.
0
1 зв.
0

Обща оценка

,
0 отзива

Оценете продукта

Кликнете за да оцените

FAQ

Често задавани въпроси

Не намирате отговор?
Свържете се с нас
01Как се използва Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген и каква е правилната дозировка?

Нанесете върху чисто лице и шия преди крем.

02За какви типове кожа е подходящ Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген?

Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген е подходящ за всички типове кожа. Препоръчваме тест върху малка област преди първо приложение, особено при чувствителна кожа.

03Може ли да се комбинира Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген с други продукти от рутината?

Да, Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген е създаден да работи в синергия с останалите стъпки от грижата. Нанасяйте го върху почистена кожа преди по-плътни кремове. Избягвайте едновременното използване на продукти с противоречиви активни съставки (напр. ретинол + AHA/BHA в една и съща рутина). За персонализирана рутина се консултирайте с козметичен специалист.

04За кого е предназначен Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген?

За всеки тип кожа, подходящ за ежедневна употреба и като база преди грим.

05Откъде мога да поръчам Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген?

Хидратиращ флуид-гел за лице с маточина, хиалурон и колаген е достъпен онлайн на onecosmetix.com, както и в избрани партньорски салони и козметични студиа в цяла България.

1